| Mity15 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema la YOUTUBE dar nu numai atat, la toate filmuletele pe care le vad pe net (live-uri sau alte filmulete).Imi apare o dunga verde si se vede incolor.Va rog am nevoie de ajutor, dau funda! Multumesc. Uitati o poza cum se vede:http://i47.tinypic.com/3148b2w.png

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Schimba browser instaleaza mozila nu alte panarame de browsere driverul video se exclude deoarece nu fol cine stie ce resurse flashplayerul din placa video, sau schimba calitatea videoclipului.

| sCzKun a răspuns:

Pai sunt mai multe posibilitati, fie e driverul video, fie flashplayerul, fie windows-ul in sine, care trebuie reinstalat.
Ce poti sa faci este sa reinstalezi windows-ul, sa folosesti un browser bun, gen Google Chrome, sa verifici daca ai actualizate ultimele versiuni de la driverul video, respectiv de la flash player, sau, daca nici asa nu merge, inseamna ca este problema de la placa ta video.

| Mity15 explică:

Folosesc google chrome si sunt la zi cu actualizarile Flash Player.Acum vad ca daca ii dau 1080p (HD) sau alta calitate la video nu apare asa, doar la 360p apare cu dunga aceea verde.Am pc-ul de 2 ani si de vreo 2 saptamani imi apare bara verde.Folosesc google chrome de cand l-am cumparat.Inainte mergea perfect.