| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Am o problema la scoala.Un baiat de la mine din clasa nu ma lasa in pece,si nu numai pe mine, pe toate fetele.Ne ia de sani si de fund, iar daca ii zicem sa ne lase in place ne mai trage si cate una.Stiu ca glume dintrastea se intampla peste tot,dar nu in halul asta sa ajung sa fiu impisna si stransa de mai stiu eu ce. Diriga stie,la fel si directoarea.I au scazut media la purtare adr el tot nu se potoleste.I am spus mamei lui, dar nu a luat in seama.NIMENI NU FACE NIMIC,iar eu nu mai suport sa ma duc la scoala! Acum am scapat,ca se termina anul, dar pe a-8-a cred ca innebunesc de tot! Ce credeti ca ar trebui sa fac? Mentionez ca si alti colegi fac la fel,dar macar doar ating, cu "bun simt" nu ca el sa ne doara o zi.Am ajuns sa cred ca asa e normal, dar stiu ca nu este.

3 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Loveste-l sub centura sa tina minte durerea si nu va mai face probleme. Nu este normal sa va loveasca si sa va raneasca asa, chestii din astea se intampla peste tot cum ai spus si tu, dar nu asa de "violent", daca va veti plange toate fetele poate fi lasat repetent sau exmatriculat. Sau puteti merge la politie pe motiv de hartuire.

| MymyMihaela a răspuns:

Lasal fara mostenitori. rolling on the floor) Vorbesc serios, sa va puneti toate fetele o data pe el si sa-l bateti calumea, sa nu-i mai trebuiasca fete cat o trai. laughing) Aveam si noi pe la inceputul anului aproximativ toata clasa care face asa. laughing))) Dar nu exagerau. laughing) Acum s-au potolit, rar mai fac figuri. laughing) Noi le dadeam ori in stomac, ori la mostenitori. laughing))) Chestia asta a inceput cam de prin clasa a 6-a. Dar au incetat, ca toti baietii din scoala faceau asta si fetele mai mari s-au enervat si i-au spus doamnei directoare si cica le scade nota la purtare. Mai faceau ei cate ceva pe ascuns, dar nu asa de rau... Parerea mea este sa-l loviti unde-l doare mai tare, LA MOSTENITORI! rolling on the floor

| Mikimihai1223 a răspuns:

Zi la politie sa-l supra vegheze