| Little Princess a întrebat:

Am o problema marecryingAm o pereche de pantaloni albilove struck superbi, erausad. Saptamana trecuta i-am dat cu corectorcryingfiindca aveau o pata mica, si ca sa nu se vada i-am dat cu corector iar acum se vede urat fiindca corectoru nu a iesit din tesatura dupa ce i-am spalat. ce sa fac ca sa iasa?

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cu acetona se ia. dar ai mare grija cand stergi sa nu intinzi mai tare pata...

| Saturday a răspuns:

Ia-ti altii... daca nu ai incercat vanish sau ariel lichid sau spray(cred ca e spraylaughing

| BuBuMtti a răspuns:

Depinde ce mateial sunt... daca sunt din material de acela din care se fac camasile atunci tese cu putin sifon ai grija sa nu intinzi pata si ideea lui yellow alien cred ca va functiona

| 1992 a răspuns:

Cu clor, vanish sau si mai bine cu acetona, adica mai mult ca sigur iese cu acetona si nu risti sa m, aresti pata pentru ca nu e proaspata.Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/

Răspuns utilizator avertizat