| katrina21darrell a întrebat:

Am o problema mare cu pc.Cand il aprind mi se aprinde super greu ecranu azi numai peste vreo 4 orestraight face cam asa dar dupa ce e aprins merge totul ok. Uneori asteptam numai vreo 20 30 min si se aprindea. Dar azi nu stiu ce a avut va rog ajutati-ma. Fundita

2 răspunsuri:
| Teresa a răspuns:

Am avut si eu problema asta dupa ce am reinstalat windows-ul am rezolvat toate problemele acum poneste in 30secunde-1 minut si merge grozav

| Teresa a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si porbema rezolvata dar nu uita sa-ti salvezi pe ceva jocurile/pozele/muzica si ce mai vrei tu sa pastrezi pentru ca o data cu reinstalarea windosului ele se vor sterge
fundita?