| BS_5938 a întrebat:

Am o problemă MARE de tot, vă rog ajutaţi-mă!
Mi- am pierdut carnetul de elev, sunt în clasa a X-a şi mi l-am m-ai pierdut de 2 ori, dar mereu a apărut. Şi acum sunt sigură că-l vom găsi undeva, dar problema este că mâine ar trebui să-mi trece mediile în carnet şi eu nu îl voi găsi până mâine!
Ce-mi poate face diriga dacă îi duc carnetul numai anul viitor? Este vreo problemă? Mersi mult de ajutor!

9 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Depinde si de diriga. Si eu termin a Xa si nu i-am dus carnetul nici pe a IX-a si nu i l-am dus nici acum si nu a zis niciodata nimic happy

| helpu a răspuns:

Nu e nici o problema. Eu sunt in clasa a IX - a. Si daca am 3 note in carnet. Nu are ce sa iti faca. Ii zici ca la`ai uitat acasa. Nu patesti nimic happy Bafta!

| Alessia_1036 a răspuns:

Pai care este problema eu am terminat a XII si nu m-a interesat niciodata de carnet.La ce iti foloseste? E importanta diploma de BAC nu un amarat de carnet sau ce vrei sa il pastrezi? Daca tii neaparat sa ai carnet iti cumperi unu de la librarie sau biblioteca e 1leu.Si il duci frumos la diriga ta si iti pune notele inapoi in el.Nu e mare lucru.Eu din cls a X nu am mai dus carnetu nu ma refer sa-mi puna note...sa-l duc la sfarsit de an.Nu asta conteaza.

| pissicutza29 a răspuns:

Poi.laughing.Aceiash problema a avut sh varul meurolling on the floor...
dr la el s-a rezolvat.a adus carnetul in vara.cand a dat corigenta...sa sti ca este destul d dificil.mai bine ai lua casa la control.pentru al gasi.pentru la anul va fi practic imposibil sa-ti mai treaca notele.ar trebuie sa vb cu ea.s le scrie undva.sh tu s ti le treci.singura,,,bafta.:X.

| anakondaba_4393 a răspuns:

Nu cred ca este o problema asa mare... Ps:explica-i dirigintei si roag-o frumos sa te scuze big grinhappy

| Raul_3246 a răspuns:

Eu acum termin a XI si nu mai am carnet de la inceputul cls a X-a. Si acu seara am aflat ca mil trebuie pe saptamana viitoare, dar nu pentru scoala, ce sa plec la mare cu o reducere laughing), si acu trebuie sa-mi fac altu whistling

| franaru a răspuns:

Sa i se taie capul!

| Uratu140 a răspuns:

Mie mi se intampla asta chiar acum sunt mort

| Matache_Catalin_1997 a răspuns:

Iti poti cumpara unul de la librarie si o rogi pe diriginta sa-ti treaca notele din anii trecuti