| Gospodina a întrebat:

Am o problema! Mi-am facut un cont de facebook dar problema e ca toata lumea poate sa imi posteze pe pagina tot felul de prostii. Mai am un cont si am intrat pe pagina mea noua, cu contul vechi si am observat ca puteam baga si descrieri si poze. Deci intrebarea este, cum pot sa fac sa nu mai poata nimeni sa imi bage descrieri si poze pe facebook (sa fie personal numa eu sa bag poze) Nu vreau sa fie ca si cum mi-ar putea umbla si altii pe facebook! chiar daca nu imi stie parola! help dau fundaaaaaaaa!

1 răspuns:
| KriStyna_AnDreea_1999 a răspuns:

Pai ai putea sa blochezi persoanele care te deranjeaza sau sa dai la setari si sa setezi ca pozele sa le vezi numai tu si poti face la fel si cu datele personale