| guritadulce7865 a întrebat:

.de ceva timp am o problema cu contul meu de facebook.Intr-o zi am vrut sa vizualizez contul unei persoane insa imi aparea ca isi anulase contul..Am intrat de pe un alt cont, am cautat persoana respectiva si nu avea contul dezactivat.Am observat ca pe contul vechi nu mai puteam sa gasesc anumite persoane pe care le-am avut in lista.Nu am pe nimeni la blocking.ce s-ar fi putut intampla? astept raspunsuri

1 răspuns:
| Steffani a răspuns:

Probabil persoanele respective te-au blocat happy asta e singura explicatie happy