| SakuraShippuden a întrebat:

Am o problema. Peste cateva zile este ziua unui prieten foarte bun de-al meu si nu stiu ce cadou sa ii cumpar. Implineste 13 ani si este atras de jocurile pentru PC. Ce cadou sa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| Aniu a răspuns:

Cumpara-i Tomb Raider de la Altex. e 50 sau 60 de lei. Intreaba-l daca il are inainte.

| DuTzZ a răspuns:

GTA..eu il joc pe xbox si mi se pare chiar tare.Sau ceva gen Counter Strike. daca e baiat si daca vrei sa ii iei un joc pentru PC. Good luckwinking

| DenisPop123 a răspuns:

GTA 5, GTA 4, Mortal Kombat 9 sau MicroVolts (e de downloadat )