| MedeWede a întrebat:

Peste cateva zile vine ziua de nastere a tatalui meu, implineste 36 de ani si nu stiu ce cadou sa ii iau. Voi ce ma sfatuiti sa ii cumpar? Fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Symonela a răspuns:

Eu i-am luata tatalui meu o diplomaa cu inscriptu de genul cel mai bun tata, si un vas de ceramica cu stan si bran care se chinuie sa ridice un butoi mare de vin de jos foarte simpatic.La asezat pe dulap in camera de zi, si zicea ca de cate ori intra in camera si da cu ochi de el il amuza si isi aduce aminte de mine. Poti sa ai iei si tu ceva de genul din magazine de artizanat daca e glumet si de viata i-ai ceva care sa il amuze daca e mai sobru poti lua diferite chesti.Acuma depinde daca e fumator sunt pipe care se tin pe mobila de dizain, casete pentru tigari.In fine da o raita la in artizanat si acolo sigur gasesti ceva frumos pentru tatal tau si de carfe sa se bucure sunt atatea lucruri frumoase acolo ca ai de unde alege.La multi ani tatalui tau si sa ai parte de el cu sanatate.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Un Butoi de bere din supermarket! Apropo tu cati ani ai?

| MedeWede explică (pentru VadTot):

Am 13

| VadTot a răspuns (pentru MedeWede):

Multinainte!

| MedeWede explică (pentru VadTot):

Ms.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Poti sa-i iei lama aceea noua de la Gillet
2. Sau poti sa-i iei un tricou pe care sa scrie "Te iubesc"
3. Un tricou normal
4. Stii acel deodorant de la Rexona for men black and white? Acela sa i-l iei
5. O pereche de pantaloni
6. O pereche de pantofi( daca ii sti marimea)
Sper ca am fost de ajutor!:*:*:*