| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema privind contul de facebook! Adica orice poza pun isi pierde din calitate! Cea ce nu e ceva normal, fac poze cu retrica sau sweet selfie! Camera nu e devina! Pe telefon sunt clare pozele dar dupa ce le incarc pe facebook, isi pierd calitatea! Cum as putea sa fac sa nu-si mai piarda calitatea?

1 răspuns:
| Yonelush94 a răspuns:

Știu ca înainte când încărcai o poza pe Facebook îți spune ceva de claritatea înaltă sau clara. Acuma te poți uita la setările de la Facebook mai mult nu stiu ce sa spun