| Emma_9057 a întrebat:

Am o problema. Sora fostului meu iubit este prietena mea cea mai buna. Dar nu asta conteaaza. Vreau sa-l fac pe iuibit sa se intoarca la mine si as vrea sa-l fac gelos. Plz nu-mi spuneti altceva Raspundeti-mi la intrebare nu-mi spuneti altceva. Cum il; pot face gelos pe iubit? Fundaaa:X

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

De ce vrei sa il faci gelos in primul rand, ca sa se intoarca la tine? Daca tu crezi ca prin a-l face gelos reusesti asta te astepta altceva cu totul diferit. De ce nu ii spui direct ca vrei sa te intorci tu la el ci nu el la tine ( cum spui tu, mda )? Daca tot insisti sa il faci gelos eu iti garantez ca m-ai mult o sa il indepartezi de tine.

| Adina_7794 a răspuns:

Emma, gresita abordare! Pacat ca mie nu mi-a spus nimeni asta cand am facut exact ce vrei sa faci tu. Deci, crede-ma, daca afla ca esti cu un alt baiat sau ceva de genul asta, nu-l vei face gelos, ci pur si simplu il vei face sa creada ca nu mai tii la el. In plus tu ai un aliat, sora lui. Vorbeste cu ea si poate iti va pune ea niste "pile". Daca-i sora lui fii sigura ca stie cum sa-l ia.

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Pai poti face ceva impresionant. cum ar fi talentele tale. tine cont de ele.