| Daviddddd a întrebat:

Am o relație cu o fată de o lună... înainte de ea am fost cu o altă fată pe care am lasat-o pentru cea de acum.În timpul relației am mai ieșit cu fosta ( cu care am fost 3 zile ) și am realizat că țin la ea și ea ține la mine puppy dog eyes. Când ieșeam ne sărutam, ne strângeam în brațe. Dar cea de acum, mă iubește, iar eu m-am conbinat cu ea puțin din milă... ( a început să-mi plângă-n față.) și eu am cedat crezând ca mnah, nu v-a ține relația.
Acum, nu știu ce simt, simt si pentru cea de acuma și pentru fosta sad!
Ce sfat îmi da-ți? Nu veniți cu "Alege-o pe a 2a, daca o iubeai pe prima nu exista a 2a".
Fundă.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Complicata treaba, eu zic sa nu te intalnesti cu niciuna cateva zile si sa vezi de care ti se face mai tare dor

| ywar a răspuns:

Ce faci bre? O iubesti? dupa o luna? voi aveti ceva in capul ala?
"Am avut o relatie de 3 zile" -- Pe cuvantul tau, mai bade?
Scrie corect romaneste : VA tine relatia... Aoleo!

| peacygirl15 a răspuns:

Pai uite cum poti sa faci:poti sa-i spui uneia ca vrei sa faceti o pauza pentru a te gandi si stai cu cealalta si invers Poate asa o sa vezi cum e daca stai numai cu una, nu stiu...Dar tu realizezi ca daca afla amandoua o sa sufere si o sa planga?

| Rablau_Claudiu_1999 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti dai seaman singur cu cine te potrivesti mai bine si, dupa aceea, lucrurile se vor rezolva de la sine. Adica cumva tu ar trebui sa acionezi pentru a reusi sa te epartezi de cea pentru.
care nu simti ceva.

| Daviddddd explică:

Ywar, chill tată că știu mai multă română ca tine.
M-am grăbit punând întrebarea! big grin
Ce-a cu care am fost 3 zile, știe că am prietenă și așa acceptând să ne sărutăm puppy dog eyes