| alyy_3147 a întrebat:

Am o relatie de 8 luni iubitu meu e cam gelos si imi vorbeste urat ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Il superi! Nu il ma supara!

| Qweell a răspuns:

Eroare! daca cumva e disperat incearca sa vorbesti cu el sa stati intr-o camera singuri si sa discutati despre ce se intampla in relatia voastra, in caz ca ti-e lene sau nu pricepe dai papuci iar apoi zvoneste tuturor ceva urat despre el atunci i-ai scos ohii si i va parea rau ca s-a luat cu tine care luai lucrurile in serios

| princess094 a răspuns:

De la vorbit urat mai e doar un pas pana la a-ti da o palma. Ai grija, daca incepe sa devina prea agresiv nu mai sta cu el. Esti femeie, trebuie sa te pui pe tine pe primul plan, trebuie sa fii respectata si sa nu ingadui nimic din dragoste. Bafta si sper sa se remedieze situatia!