| gigiro a întrebat:

Am o rugaminte catre toate fetele din lista mea de prieteni, puteti sa ma ajutati? Doresc sa particip la un concurs cu carti si produse naturiste, dar imi trebuie 4 adrese de mail. Nu va creez nici o problema, va asigur!

5 răspunsuri:
| gigiro explică:

Gigicarosa@gmail.com

| gigiro explică:

Va multumesc fetelor, sunteti super-poate veti primi si voi mesaje de la acele concursuri si va intereseaza.

| gigiro explică:

Am scis adresa gresit, de fapt nu eu sunt de vina, ci acest sita :gigicarosa@gmail.com- cu g

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
andra_daniela08@yahoo.com
asta este adresa meahappy

| mihaa a răspuns:

Iti dau eu o adresa de mail, dar tr mesaj pe sait