| nobody_9468 a întrebat:

Am o stare depresiva incontinuu.Stiu ceea ce o cauzeaza, dar nu pot face nimic in privinta astastraight face. Cum pot combate aceasta depresie?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Incearca sa-ti ocupi mintea si sa combati cat poti de mult cauza care o declanseaza. Fa lucruri care-ti provoaca placere, socializeaza, razi.Nu te lasa doborata de starea asta, fa cat mai multe activitati, implica-te, umple-ti tot timpul, nu sta niciodata degeaba.happy

1 răspuns:
| AMihai a răspuns:

Uita-te la niste filmulete amuzante pe youtube...
ce zici de asta: http://www.youtube.com/watch?v=9sJMIfOcPUU
?