| DeniiiiRawr a întrebat:

Am o tema la civica si vreua o opinie a populatiei Romaniei despre Guvern(de presa, un articol, orice!). Multumesc anticipat!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Hey... pai depinde pentru cand ai tema. De exemplu, daca stay intr-un oras si ai un mall sau o zona mai populata poti sa mergi impreuna cu 2 colegi si sa pregatiti niste intrebari legate de guvernul romaniei pe care sa le puneti si puteti inregistra/ filma interviurile. Astfel puteti sa aflati opinia populatiei happy. Cred ca va fi amuzant si s-ar putea sa va lipiti si de o nota buna.smug

1 răspuns: