| saymoon a întrebat:

Am o umflatura de vreun centimetru, sub ochi, adica exact sub genele inferioare. Ma doare la atingere si cand clipesc.
Ce poate fi?
O sa ma duc si la medic dar nu pot in zilele urmatoare din cauza scolii, dar poate pot face ceva acasa intre timp.

1 răspuns:
| HeiwaaSmilee a răspuns:

S-ar putea sa fie chist la ochi. Incearca sa iti faci cai de albastrele si sa bagi o compresa in ceai si sa tii cateva minute compresa sub ochi poate se mai dezumfla. Totusi, s-ar putea sa ai nevoie de operatie daca este ceva mai grav. sad