| Loredana6 a întrebat:

Am o vesta gri in carouri si nu stiu cu ce ar merge mai bine avand in vedere ca as vrea sa o asortez la niste blugi gri si tenisi alb cu negru ma gandeam ca ar fi interesant daca as lua o maleta alba si o esarfa cu franjuri alb cu negru sau ar merge si alte culori la maleta?thinking sau mai bine cu o camasa albathinking dar atunci nu cred ca ar merge tenisiithinking astept raspunsuri idei... ofer funditabig grin

1 răspuns:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

E bine intr-un fel cu tzinuta doar ca e un pic cam stearsa. incearca o pereche de bugi bleu sau o esarfa mai colorata... pune o pata de culoare!tongue