| anonim_4396 a întrebat:

Am observat la programul advancer system care ca acolo la obtiunea utilities, are un program pentru marirea vitezei de internet si se numeste internet booster. Nu imi place advancer system care dar imi place doar aceasta componenta pe care o are. Alte programe mai sunt game booster, smart defrag, oricum daca aveti advancer system care cred ca stiti despre ce vorbesc. Exista cumva acel internet booster pe internet pentru descarcare ca vreau sa-l iau separat. Stiu ca smart defrag si game booster se pot lua separat si tocmai de aceea intreb, ca am cautat dar nu am gasit acelasi program. Ma ajutati si pe mine cu vreun site de unde sa-l iau daca stiti va rog?

1 răspuns:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca mai bine programul Advanced System Optimizer pentru ca are de toate si este foarte bun.