| AlinElle89 a întrebat:

Am parul brunet, ochi caprui inchis, si tenul putin mai creol. As vrea sa imi fac o schimbare la par!(lungimea parului pana la umeri) Ce as putea sa-mi fac, ce culoare m-ar avantaja, etk... Msk...kiss

Răspuns Câştigător
| pypa007 a răspuns:

eu cred ca iti va sta bine cu un ciocolatiu. dar mai bine mergi la un coafor sa te vopsesti si intrebi stilista ce culoare crede ea k ti se potriveste.wsau mai incearca pe net sa intrebi specialtii in domeniu hair_stilistii in general.vezi si tu.solutii sunt;

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te aici http://www.adihairstudio.ro/ contacteaza-ma pe privat daca iti place ceva?;) de unde esti?