| TheCrab a întrebat:

Am parul cret si as vrea sa imi fac breton pe o parte, pe care sa-l intind cu placa.[doar bretonul]
nu as vrea sa intid tot parul si sa mi-l ard pentru un breton...
ma bate la cap urmatoarea intrebare: o sa arate bine parul cret si bretonul drept?:-s

Răspuns Câştigător
| Licuriici a răspuns:

Si vrei sa ne bata si pe noi? laughing
Nu! Nu o sa iti stea bine Geo.

3 răspunsuri:
| lory_9422 a răspuns:

Da dar numai daca ai bretonul unpik mai lung cam pana la nas si sa il prinzi intr-o clama "invizibila" pe o parte succes funda?

| Ioana_9117 a răspuns:

Sigur ca o sa iti stea. daca nu, indrepti si restul parului si il dai cu ceva pentru protectiebig grin

| Basel a răspuns:

Ooooo nu incerca
cum sa iti intinzi bretonul si restul sa il lasi asa de izbeliste
ori il intinzi ori il lasi