| Andreiu68 a întrebat:

Dece mi se face parul gras? Ma spal sambata seara pe cap si luni sau marti am parul gras, ar trebui sa ma spal pe cap de 3-4 ori pe saptamana ca sa nu mai am parul gras.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce sampon folosesti.

| darriya a răspuns:

Spala-te de 2 ori pe sapt, nu e bine sa te speli zilnic pe par vei subtia firul parului, pune in sampon o lingurita de bicarbonat nu se va mai ingrasa asa repede si nu te mai da cu tot felul de geluri/spuma in par

| al9264 a răspuns:

Stiu cum e, patesc exact acelasi lucru. Daca te pieptani si ai parul gras, uda-ti pieptanul, faci freze smechere si maschezi grasimea. Altfel, rade-te in cap si fa-te shaolin...