| oanabuysomeweed a întrebat:

Am parul saten-deschis foarte putin mai jos de umeri...Ce coafuri imi recomandati pentru maine la scoala?big grin

Răspuns Câştigător
| Casica a răspuns:

Fiind luni iti recomand ceva mai extravagant, mai obosit asa. Prindeti o coada lejera in varful capului apoi tapeaza parul ( Tapeaza = piaptanal invers) invartel in jurul coadei apoi prindel cu agrafe. Puneti o esarfa in jurul lui, sau o fontita happy Funda?

3 răspunsuri:
| Casica a răspuns:

Iti multumesc mult de funda, ioar daca vreodata nu mai ai idei de frezuri, cauta`ma pe id`ul : yourangel_Diva2010.

| oanabuysomeweed explică (pentru Casica):

La sfarsit cu punct?big grin

| Casica a răspuns:

Fara punct, el e de la propozitie happy