| omulpaiangan a întrebat:

Am parul saten si ochii caprui, sa ma vopsesc maro sau negru?laughing sunt baiat.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu zic sa te barbieresti in cap happy e mai ok laughing p.s daca ai 1, 60 cu 40 de kg nu iti sfatuiesc sa te barbieresti laughing

| Axys a răspuns:

Buna happy incerca un Castaniu happy inchis

| Me01 a răspuns:

Buna. Negru o sa se vadă ca esti vopsit, maro e mult mai ok, mai închis decat saten si mai ok, acum alegerea e a ta.

| KinderRM a răspuns:

Mai întâi editează poza în PhotoShop / PhotoScape şi vezi cam cum ţi-ar sta. Faci ce vrei tu, este părul tău. Să nu regreţi după.