| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am patit ceva straniu in noaptea asta. Eu stau la sat. Am fost in satul vecin la o poveste. Cand sa ne intoarcem intre sate nu era lumina si era bezna totala. Pe o parte era camp cu porumb si pe cealalta erau copaci.La un moment dat am auzit pazi ca si de copite. Am crezut ca era ceva porc mistret. Am urlat sa il speriem. Cand am inceput sa urlam s-a bagat in porumb si dupa cateva secunde a iesit pe drum si il auzeam cum venea spre noi. Am pus bliturile in directia din care auzeam dar pur si simplu nu vedeam nimic doar auzeam cum vine spre noi. A venit o masina si a pus farurile si nu era nimic si nici nu se mai auzea. Dupa ce am ajuns in satul nostru, eu am aprins o crenguta de salcie si am stins-o (gen am pus flacara de ca bricheta pe lemn). Dupa nici doua minute am simtit miros de tamaie. M-am speriat foarte tare. Oare ce s-a intamplat, ce venea spre noi?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dracu'!
laughing
Totuși acolo la "povestea" aia nu cumva ai tras ceva pe nas? Asta ar explica tot ce ai văzut!
happy

| Daniel323 a răspuns:

Ti-a ramas fum de tamaie in creier de cand ai fost ultima oara la biserica.

| AndaAlexandra a răspuns:

Se mai întâmplă.