| Alina_Gavril_1999 a întrebat:

Am pierce sub limba, il am de 2 luni si acum vreau sa imi desfac vechiile bilute sa le inlocuiesc cu cele pe care le vreau dar nu pot sa il desfiletez. ce pot face? cum sa il desfac?

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Incearca sa stergi piercing-ul astfel incat sa fie uscat, chiar daca va fi destul de dificil, avand in vedere locul acestuia. Apoi incearca din nou sa le desfiletezi, iar daca nu reusesti nici dupa cateva incercari, roaga pe cineva sa te ajute sau, in cazul extrem, mergi la medic (stiu ca suna absurd, dar alta solutie nu imi pot imagina).