| metalman a întrebat:

Am platit un iPhone pe EBAY! Si nu-mi raspunde seller-ul!

Deci, am cistigat un iPhone la licitatie, si deja am vorbit cu el sa astepte 2 zile pina voi pune banii la banca. A zis ok. si deja am luat si am platit, si deja vad ca nu mai raspunde la mesaje, si nici nu apare vreo informatie ca macar l-a livrat. Deci, pur si simplu s-a inchis. Ce e de facut? Cit sa astept? O saptamana, doua? Sa deschid CAse?

2 răspunsuri:
| metalman explică:

Rating. deci e 99%. in fine un singur feedback negative... si e SINCE 2007

| PikachuAnna a răspuns:

Zic sa astepti o saptamana.
cat avea ratingul?