| anonim_4396 a întrebat:

Am prieten de 2 ani si aproape o luna, am intrat si am vazut la conversatii ca a vorbit cu o alta fata si planuiau sa se intalneasca sa mearga la alergat si ca vroiau sa stearga conversatia ca sa nu aflu eu ca s.au intalnit. el mi. a spus ca nu a vorbit cu nimeni si ca nu s. a intalnit cu nimeni si a zis ca am innebunit. iar apoi a zis ca e posibil sa mai stie vreun prieten de.al lui parola. oare sa fi zis asta ca sa se scoata? sau sa fie adevarat si vrea cineva sa ne desparta. il iubesc mult dar de cand am vazut conversatia aia m. a luat o frica cum nu m. a luat in viata mea. iar azi am gasit alta conversatie in care cerea la un prieten de.al lui id. uri de fete. nu stiu ce sa fac crying nu vreau s il pierd dar nici sa fiu luata de fraiera. help va rog!

Răspuns Câştigător
| ioanaisfetcu a răspuns:

Ai grija. Nu te implica prea mult pentru ca nu-i sincer. Pentru mine este deja clar. Eu l-as parasi fara regrete. Nu merita sa suferi pentru cineva care te minte cu atata usurinta.