| Ișaax a întrebat:

Am primit asta pe ask.fm : "Un lucru mic la inceput Se atinge cu mana Se lungeste cand o atinzi si tragi de ea Se trece usor printre sani Se incepe apoi sa se coboare usoorrr pana ajunge la destinatie Si se introduce intr-o mica gaura Ce e?batting eyelashes"
Ce raspuns credeti ca ar trebui sa-i dau? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Urssuletz a răspuns:

Toata ziua si noapte este centura de la masinawinking

| Ișaax explică (pentru Urssuletz):

Cel mai bun raspuns! laughing ai funda big grin

5 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Care este oare raspunsul ideal?
Scula lui Harry Styles.
Am primit si eu aceasta intrebare desi nu am acest ask.fm si asta am raspuns, nu inteleg dc lumea s-a amuzat atat de tare, baiatu' e dotat rau, asa ca de ce sa nu recunoastem? P.S:n-am probat-o laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

De unde **** stii ca-i dotat daca nu i-ai vazut organul genital?

Ah, adolescente disperate, ce face netu' din voi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Un penis, simplu si la obiect. Chiar trebuie sa va ganditi la un raspuns intelectual cand e vorba despre asta?

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Rapsuns gresit, am trecut de mult de perioada adolescentina, tipu' e dotat, nu am vazut draga pe internet, cine vrea crede cine nu, nu.Sau esti gelos ca nu te poti compara cu a lui? Pustanii de 16 ani, ce mai suferiti voi, nu trebuie ca sa vezi ca sa stii.Si ca sa raspund si pentru cel de mai jos tot al tau comentariul, iti zic ca fata vroia ceva amuzant cu subinteles, si da trebuie e vreo problema? fiecare cu parerea lui, gusturile nu se discuta!