| andru8700 a întrebat:

Am primit ieri o culegere de mate si trebuie s-o termin are niste intrebari suuper ciudate si probleme oribile imi puteti spune si mie unde gasesc raspunsurile daca exista asa ceva ca la sfarsit nu este nici-un raspuns ea se numeste paralela 45 de clasa a7-a caiet pentru timpul liber va rog! dau fundita pentru cine imi spune

2 răspunsuri:
| VecinaDeLa3 a răspuns:

Nu cred ca exista. Daca nu-s la sfarsit atunci nu ai unde sa le gasesti...roaga pe cineva sa te ajute cu ele mai bine.happy

| CrazyLifex17 a răspuns:

Daca nu exista la sfarsit nu sunt raspunsuri de obicei in culegeri nu se gasesc raspunsuribig grin