| anonim_4396 a întrebat:

Am primit o scrisoare acum câteva zile, este semnată cu doua nume și unul dintre nume este numele băiatului care îl plac, dar el zice că-l cunosc de pe ig dar eu nu cunosc pe nimeni cu primul nume, întrebarea este cum aș putea să aflu cine mi-a scris-o? Idei va rog!

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Vorbeste direct cu baiatul pe care il placi, pana la urma asta era ideea din spate sa intrati in vorba.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa afli, daca nu vine nimeni sa-ti spuna cine ti-a trimis-o.