| danutzadana a întrebat:

Am probleme cu cosurile ce remedii imi recomandati?

tratamente orce e posibil happy

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ia de la farmacie Aknesol... e foarte bun si isi face efectul foarte repede...si costa numai 10 lei big grin ...la inceput trebuie sa te dai de 2 ori pe zi iar dupa ce iti trec te dai doar 1-2 ori pe saptamna pentru ca daca ti'au trecut si tu continui sa te dai in fiecare zi cu el s'ar putea sa ti se irite pielea happy

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Renunta la dulciuri, zahar, grasimi, sare, sucuri si alcool. Iar cosurile da-le in fiecare seara cu spirt...

kratos
| kratos a răspuns:

Incearca cu clerasil. Indicat ar fi sa consulti un medic dermatolog.

| EugenfanNadal a răspuns:

NU va mai pierdeti Vremea cu celalate Produse Incearca ZINERIT e foarte ieftin si foarte foarte bun...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si eu am probleme cu acneea si sm incercat de 1 luna j jumate skinoren j e bun, costa cam 33 lei si e sub forma de unguent.la mine se observa deja rezultatele dar mai am pana la 3 luni sa imi treaca de tot. Dar totul depinde de tenul tau k daca ai ff grave probleme cu acneea sau ai incercat tratamente f puternice e posibil sa nu actioneze.cred ca ar trebui sa incerci. j iti dau un pont daca mergi la doctorul de familie si ii spui k ai probleme cu acneea iti poate da o reteta j il iai compensat(eu asa l-am luat si nu am dat nici un ban pe el), dar depinde de medic.succes in tratarea eihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut probleme si inca ma mai lupt cu acneea! timpul e cel mai bun remediu! incearca totusi cu propolis. a dat rezultate la mine...

| pufuletz a răspuns:

Eu zic sa le storci... la medici in Romania n'are rost sa-ti pierzi vremea