| ioana375 a întrebat:

Imi recomandati sa-mi fac breton daca am probleme cu cosurile?

Răspuns Câştigător
| TraficantDeTurtaDulce a răspuns:

Nustraight face...Pentru ca si eu am cosuri.imense.si din cauza transpiratie.risti sa-ti iasa puncte negre.si cosuri asa: (-) sub piele care dorlove struck.Deci nu-ti fa bretonlove struck

5 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Nu,lasa cosurile sa respire. Daca iti faci breton ti'se va unge bretonul.

| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* eu nu iti recomand sa iti faci pentru ca eu din cauza bretonului am fost ani in sir plina de cosuri pe frunte pana am pus piciorul in prag si am hotarat sa-mi prind bretonul si sa scap de el dar daca vrei neaparat cand mergi in oras sau la scoala tinetil pe frunte si acasa sa til prinzi sus sper ca ti-am fost de ajutor te pup bafta:*:*>big grin

| Xixi a răspuns:

Nu

| vicky2002 a răspuns:

Problema cu bretonul este urmatoarea: iti transpira fruntea si se fac si mai multe cosuri. Pentru cosuri recomand medicul dermatolog.

| adda_3343 a răspuns:

Eu nu iti recomand...din cauza bretonului o sa faci sh mai multe...big grin