| LoveForShania a întrebat:

Am programul Windows Movie Maker si vreau sa fac un videoclip. Am editat un cantec, dar cand dau sa pun poze mi se face alt videoclip. Sunt separate. Cum pot face un videoclip in care sa pun poze si muzica (si scris). Help!

4 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Pur si simplu le pui in bara aia de jos in ordinea in care vrei.

| KoWalSky a răspuns:

Dai la import pictures, pui imaginile in ce ordine vrei, apoi dai la import audio si pui melodia, daca vrei scris fa imagini in PhotoScape apoi punele in Windows Movie Maker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...sh eu am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu le pui acolo separat si faci un videocliplaughing