| Anonim2133 a întrebat:

Heii buna happy Am programul windows movie maker si vreau sa pun un videoclip sa il editez.Dar nu ma lasa. Ma poate ajuta cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| dyazzz99 a răspuns:

Video files:.asf,.avi,.wmv
Movie files: MPEG1,.mpeg,.mpg,.m1v,.mp2
Audio files:.wav,.snd,.au,.aif,. aifc,. aiff
Windows Media files:.asf,.wm,.wma,.wmv
Still images:.bmp,.jpg,. jpeg,.jpe,. jfif,.gif
MP3 format audio:.mp3

Daca videoclipul tau nu are unu din alea de sus nu o sa iti mearga FUNDA tongue. succes

2 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Daca e versiune cu wind 8 cam face probleme. merge cu versiunea mai veche

| dyazzz99 a răspuns:

Video files:.asf,.avi,.wmv
Movie files: MPEG1,.mpeg,.mpg,.m1v,.mp2
Audio files:.wav,.snd,.au,.aif,. aifc,. aiff
Windows Media files:.asf,.wm,.wma,.wmv
Still images:.bmp,.jpg,. jpeg,.jpe,. jfif,.gif
MP3 format audio:.mp3

Daca videoclipul nu este.avi sau cum scrie mai sus nu iti va merge. modifica l cu un convertor si v a merge. FUNDA tongue. Succes