| georgiana_4037 a întrebat:

Am pus aceasta rubrica deoarece e mai populara* deci trebuie sa fac un referat la logik cu titlul * e buna logik in viata noastra sua nu* daca da de ce daca nu de ce:d...nu am nicio ideestraight face pls help fundabig grin

1 răspuns:
| BnBoBo a răspuns:

"Logica te ajuta sa-ti pui ordine in gandire, sa formulezi corect intrebari si raspunsuri verbale, sa redactezi corect in scris si sa faci rationamente corecte. Tocmai din aceste motive este si folositoare. Cred ca ai observat multimea de intrebari si raspunsuri, fara cap si coada, care se posteaza pe acest site, asta insemnand si o lipsa de logica."
Acest raspuns a fost dat tot pe TPU! preluat de la Ioandelasal happyBafta tongue