| AnOnImUl321123 a întrebat:

Am pus o intrebare pe ask.fm in care ii rugam pe cei pe care i am la follow sa imi dea o apreciere la o poza (am participat la un concurs pe ask.fm dar minimul de aprecieri pentru a intra in concurs era de 500) asa ca dupa ce le-am lasat o intrebare cu "dati-mi o apreciere aici, multumesc" aflasem ca minimul e de 500 si le-am mai lasat o intrebare "nu mai dati nici o apreciere, multumesc". De la prima intrebare ei au raspuns "paa, nu imi pasa, nu ma intereseaza" la a 2-a intrebare au raspuns "paa, nene nu ne pasa, sall". Problema e ca am trimis acele 2 intrebari si unor cunoscuri (prieteni de la scoala), credeti ca le vor spune prietenilor lor ca sa rada de mine? Ce sa fac ca sa "uite" de intrebarile puse? Daca stiam ca minimul de aprecieri pentru a intra in concurs este de 500, nu le ceream sa imi dea nici o apreciere de la bun inceput. Degeaba le spun asta ca nu le pasa. Ce pot sa fac sa uite?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

Daca vor "rade de tine" inseamna ca nu iti sunt prieteni. Cu totii cred am cerut in trecut (poate si in prezent) o apreciere/un like etc. laughing Nu e problema lor la ce concursuri sau activitati participi tu; si stai linistit nu esti singurul, multi cer aprecieri pe ask.
Sper ca te-am ajutat happy
P.s - lasa-mi link-ul de la poza daca mai ai nevoie de "

| AnOnImUl321123 explică (pentru Daiana03):

Mersi mult de tot :* si nu imi mai trebuie nici un like ca oricum nu stiu ce castig + ca imi trebuie un minim de 500 de aprecieri. minim. Scuze daca am raspuns prea tarziu la rapunsul tau (ce ciudat sunatongueP ) dar nu am mai intrat pe TPU. Multumesc frumos pentru tot big grin

2 răspunsuri:
| dcaaasss a răspuns:

Spui in felul urmator daca da vreo unu sa rada i arunci in fata ceva urat ce stii ca a facut el in trecut sau ce a sps ca ar vrea sa faca big grin si i inchizi gura automat