| alex500 a întrebat:

Am ramas tampit.Ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=QiZPNwnTmPY

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Nu e posibil asa ceva! Doamne! straight face Imposibil! rolling on the floor

14 răspunsuri:
| karinitza a răspuns:

Imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să obţii reacţii de uimire sau râsete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,aiurea videoclip.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| inconscient a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa ma cert din nou cu tine dar se pare ca ai ceva cu mine! Aceste doua reactii se inlantuie si sunt naturale! straight face laughing oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru inconscient):

Probabil mă confunzi. Nu m-am certat cu nimeni pe acest site, niciodată. N-am nimic cu tine, pentru că nici nu ştiu cine eşti.

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Il cunosc e cel mai po[ular magician din lume si ce face e uimitor si imposibil dar mai uitate la filmulete deale lui se numeste '' Dynamo Magician Impossible''

| alex500 explică (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Era pe discovery...acum nu stiu daca mai e!

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru alex500):

Pe youtube poti gasi

| Cristinel1994 a răspuns:

Nu exista magie cea ce face el se numeste iluzinoism ia uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=qTKGzZNmxd4

| Diana769 a răspuns:

Se joaca cu mintea. Imi place

| Mgautier a răspuns (pentru inconscient):

Este posibil, iti spun eu happy
Stiu cum il face tongue
Numai bine

| inconscient a răspuns (pentru Mgautier):

Si eu stiu!
E si un video pe youtube care explica! laughing
Dar la prima vedere e super!

| Mgautier a răspuns (pentru inconscient):

Mda e bun happy