| DannielZMF a întrebat:

Ce parere aveti?
http://www.youtube.com/watch?v=2UxeyNk42WU
Eu am ramas fara cuvinte!?

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

E îngrozitor! Asta ar trebui să vadă toţi cei care merg cu maşina după ce au băut.

| OanaG a răspuns:

Trist!

| Rukhsandra a răspuns:

Wow... ce sa mai zic straight face... ce pot sa mai zic dupa ce am vazut filmuletul
doar imi aduc aminte ca vinerea asta eram intr-un microbuz si soferul a pus o frana brusca si eu m-am lovit de scaunul din fata... n-a fost nimic grav dar totul s-a intamplat intr-o secunda si n-am avut timp sa realizez straight face...
si chestia asta m-a pus pe ganduri...suntem asa de fragili

| Ana-Maria94 a răspuns:

Doamne fereste de asa ceva, neatentia este platita scump.pff foarte trist mi-au dat lacrimilesad.

| cornel a răspuns:

Toti soferii trebuie sa gandeasca inainte sa se urce la volanhappy

| lays a răspuns:

Doamne ce tristsad. viata se sfarseste intr-o clipa din cauza unora mai neatenti.sad

| DeyCj a răspuns:

Emoționant dar real. Întradevăr astea sunt puţinele situaţii în care neatenția și viteza pot avea consecințe grave atât asupra ta cât şi a celor din jurul tău

| Yumitsu a răspuns:

Foarte trist...Totul se termina intr-o clipa, si nici nu reusesti sa-ti dai seama ce se intampla...

| ~♥~da'mi un motiv sa te iubesc~♥~ a răspuns:

sad Doamne! :-| am ramas fara cuvinte crying