| vladdd16 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=TdkNn3Ei-Lg Ce parere aveti? Eu am ramas efectiv fara cuvinte :(

2 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Da,si eu.
Ei bine, oamenii sunt foarte rautaciosi.Intr-o lume dura, trebuie sa fim puternici si sa-i invatam pe ceilalti ce inseamna respectul.
Din pacate, acest copil nu numai ca a fost jignit dar a ajuns sa creada rautatile celor din jur.

| lovebitesforever a răspuns:

Si eu am trecut prin clipe de astea.Insa singurul lucru care e de facut este sa te iubesti pe mine si sa fi multumit cu ceea ce esti. Niciodata sa nu devi o persoana falsa doar pentru a multumii pe altii'smecheri' si 'tari'(precum ei se cred) pentru ca nu poti reusi.Lumea niciodata nu este multumita cu ceea ce vede. Si niciodata nu poti sa multumesti pe toata lumea. Important e sa fii tu multumit.
Videoclipul emotionant. Il inteleg pe baiat intr-un fel.insa nu consider ca ar f trebuit sa-si faca el rau din cauza ca altii il ranesc.