| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va povestesc ceva si va cer niste sfaturi "In liceu erau 2 baieti care ma placeau dar mie mi-a placut doar de 1, veneau la mine cand mergeam in discoteca si imi dedeau suc iar cel care imi placea ma intreba pe cine aleg iar eu "Proata" ziceam ca nu stiu.In liceu tot timpul fluerau dupa mine ma strigau dupa care i-a placut unui alt baiat prieten cu cei 2 de mine si a facut rost de nr meu imi trimitea mesaje mam int cu el in dico dar nu mam sarutat cu el.De cel care imi placea intr-o zi m-a chemat la un suc am acceptat dar din cauza timiditati mele nu am prea comunicat. Dupa un timp l-am sunat cu tupeu sa iesim la un suc el a refuzat cea ce pe mine m-a durut destul de mult...insa dupa cateva saptamana mi-am gasit alt baiat si el alta fata si in momentul de fata sunt cu el dar gandul tot la x mie.Cred ca v-am plicti cu aceasta poveste. dar doar va cer sa-mi spuneti unde am gresit? Si ce trebuia sa fac?

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Cred ca l-ai plictisit din cauza timiditatii tale. si nu am mai vrut sa iasa cu tine.

| DoomNEzeu a răspuns:

Nu am inteles nimic...big grin

| Shery a răspuns:

Stii cum se zice, ca cine alearga dupa doi iepui nu prinde niciunul... mie imi pare rau pentru tine, dar pe viitor fii mai hotarata si nu mai iesi cu cei care nu te intereseaza cu adevarat, pentru ca cel de care esti interesata cu adevarat nu te va mai vrea...

| sorin a răspuns:

Pai ai gresit ca nu ai acceptat sa fi cu el de la inceput, eu concluzia asta am tras-o din ce ai zis tu.