| amyMMM a întrebat:

Am sani mari, cam aproximativ cit un mar...Si mama zice ca sutieniii opresc cresterea...Mi-e rusine sa discut despre asa ceva cu ea.Dar nu pot sa plec la scoala far sutieni

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sutienul nu opreste cresterea, cateva ore pe zi nu cred ca ar fi o problema ca il porti

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Nu poţi să vorbeşti cu mama ta, dar cu noi da?

| Ajutatorool a răspuns:

Imi place cum gandeste mama ta. asculta de ea ca stie ce vorbeste.

| ALEX2402 a răspuns:

La scoala si afara poti merge cu sutienul, ca ce doamne, nu o sa se micsoreze

| ICHBalexnunu a răspuns:

Sutienul nu opreste cresterea si gandeste-te logic daca chiar ar fi asa nu lar mai purta toate femeile mai ales de mici de la 7 ani cand nu au mai nimic