| nancyharriet a întrebat:

povestea mea e cam lunga dar sper sa il citicititi. Am 13 ani si nu port sutieni. Baietii de la scoala se amuza pe seama mea, unul chiar m-a intrebat de ce nu port. Si am primit de ziua mea un sutien. Si am mers o data cu el la scoala. Si din neatentie m-am lovit de un baiat mai scund, si el a spus ca baiatul ala avea noroc, iar eu am intrebat de ce si a spus ca s-a lovit de sutienul meu big grin. Eu cred ca am sanii de stul de mari dar nu vreau sa vorbesc cu mama ca ea crede ca e pe timpurile ei si crede ca-mii rusine sa port, ba contrariu. Eu ma simt bine, dar ea nu cred ca ar observa ca de dimineata ea sta in camera ei si eu in camera mea asa ca pot sa-l imbrac fara nici o problema. Ce ziceti merita?

P.S : ma simt bine in el ..ms

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg rostul intrebarii dar poarta-l.Ce vrei mai mult de atat?

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Daca tu te simti bine in el, poarta-l. Ai putea opta si pentru bustiera, e mult mai comoda, parerea mea.
Pa, pa!

| roxyme a răspuns:

Este destul de normal sa porti sutien...ti-as recomanda si bustiera ca este mai comoda.