| Alecs98 a întrebat:

Am scpat telefonul in apa.Este al 8-lea telefon pe anul asta.Eu am un NOKIA 2730 classic, l-am scapat in cada. Faceam baie si ascultam muzica, deodata a alunecat si a cazut in cada sa oprit de tot, a aparut o imagine pe care o aveam pe ecran dar se vedea apa inauntru.In momentul de fata nu se mai aprinde nu mai raspunde la nici o comanda.Imi puteti spune ce pot sa fac Pleasse. fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Trolliţă a răspuns:

Nu neaparat.
Am scapat si eu telefoane in apa [logic doar 2]. Si le-am dus la reparat. la Orange/Cosmote/Vodafone care te trimit la un bun electrician. Nu o sa te coste mult.
Go! Ai desfacut telefonul si sa il lasi la uscat? GO! Du-te si fa asta daca nu ai facut-o/.

Si pe viitor nu mai fi prost/proasta sa asculti muzica cand faci baie. ^^ PArerea mea. puteai sa asculti si cand ieseai din baie. Really nu esti mai cool facand asta. tongue

2 răspunsuri:
| natalyia a răspuns:

Pai nu cred ca mai poti face nimic pentru ca circuitele din inauntru sunt unde

| alxp a răspuns:

Nu mai ai ce sa ii faci. circuitele sunt ude si deci l-ai mancat!