| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Eu am descarcat jocuri pentru nokia 2730 classic si cum nu aveam un cablu de date pentru telefonul meu, am pus jocurile pentru nokia 2730 classic pe telefonul nokia E51 si cand am incercat sa trimit jocurile care erau pentru nokia 2730 prin bluetooth prin telefonul meu si nu merge. Am incercat alte jocurile dar tot telefonul Nokia E51 nu vrea sa trimita prin bluetooth, zice ca E Un Obiect Protejat! Ce sa fac ca sa trimit jocurile pentru nokia 2730 prin nokia E51 si sa le trinita pe telefonul meu Nokia 2730? Astept sfaturi si linkuri cu jocurile pentru nokia 2730 Classic... Dau funda! Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baga cardul de la 2730 in E51 s atunci tu le descarci pe card si bag cardul la loc si o sa mearga

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

De ce te complici asa tare, mai simplu chiar daca nu ai cablu de date pentru 2730 cumpara-ti un adaptor bluetooth usb pentru calculator( nu costa mult aproximativ 35 lei), il instalezi cu ajutorul discului cu care este livrat si astfel te conectezi la calculator cu telefonul fara cablu de date si fara batai de cap, dupa care descarci ce vrei tu. Da o cautare pe google " games for nokia 2730 clasic downloand free" si vei gasi o gramada de site-uri cu jocuri pentru acest model de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bagap pe card ia-ti adaptor