| Gabytu a întrebat:

Am si eu cateva probleme! 1: Se spune ca nu egzista spargator de parole pe yahoo messngerstraight face pentru ca 1 dement mi-a spart parola la vreo 3 iduristraight face
2: de unde pot sa invat sa danseszstraight face am aproape 15 ani si vine banchetul de sfarsit de a 8 a si nu stiu sa dansezstraight face.
Primiti funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey!
1.Nu ți-a spart parola, probabil a aflat-o de undeva.
2. Poți să înveți să dansezi de pe youtube, sunt multe tutoriale.Cauți stilul pe care vrei să-l adopți și vei găsi cu siguranță.
Baftă!