| Candy a întrebat:

as vrea sa stiu cum imi protejez parola la yahoo messenger pentru am o prietena care vrea sa imi imvadeze autoritatea ea are un program de spart parole stressresddcer si as vrea sa stiu cum imi protejez id. Explicati mai detaliat.

Răspuns Câştigător
| Nommm a răspuns:

Buna andrutza19, Daca spui ca vrea sa iti sparga parola nu mai e prietena! In fine, te ajut eu! Primul lucru pe care l-ai putea face e sa o raportezi adminilor de la Yahoo.si fi sigura ca nu va mai putea sa o sparga.va ramane fara id.Tu ai putea sa ii dai ignor de pe lista de mess.si asa nu v-a mai putea sa ti-o sparga.ori poate ea vrea sa te sperie pe tine.Nu iti face griji. daca o sa iti sparga parola sa ma anunti pe mine.winking oke? Pupici! :X

7 răspunsuri:
| Needle a răspuns:

Andrutza stai linistita nu are cum sa iti sparga parola de mess.Si sincera sa fiu nu am mai auzit de "stressresddcer" deci stai linistita nu o sa iti sparga nimeni parola, nu are cum tongue.

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns (pentru Needle):

Ba te contrazic ca se poate, uite acum mi-a spart-o mie un pustulica de 12 ani, si mi-a inapoiat imapoi parola pe TPU, frumos asa...cica "Incearc-o pe asta"..am ramas masca, ce sa zic!

| Needle a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Mie nu mi s-a intamplat niciodata..eu stiam ca nu se poate, dar..ma rog. Ma bucur ca ai reusit sa o recuperezi :p

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns (pentru Needle):

Niciodata sa nu spui niciodata! Oricum,sunt foarte nasoale chestiile astea,din cauza ca unii oameni chiar se incred in chestii din astea gen e-mail,si isi pun tot felul de parole si chestii,ca sa nu le uite,dar nu e ok,ca uite ce se intampla, mai bine le scrii intr-un carnetel sau agenda de a ta! Daca aveam acolo nu-stiu-ce conturi, ce faceam? Il dadeam pe pustiulica la "militie"? Il dadeam, nu? In fine, pe viitor sa am si sa avem, grija mai multa..sanatate!

| Needle a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Da..ai dreptate.

| Candy explică:

Nici eu nu stiam de programu asta dar exista daca nu ar exista nu as mai pune intrebarea

| bogdan619ful a răspuns:

Fa o parola care sa nu o stie nimeni