| andrreeaP a întrebat:

Am si eu nevoie de niste probe surprize pentru balul de Dragobete, va rog. Multumesc!

1 răspuns:
| Ioana241 a răspuns:

Cuplurile se pun spate in spate si se pune un balon umflat intre cei doi. Ei se isi inclesteaza bratele si trebuie sa mearga(la un semnal dat, ex fluierat) cat mai repede pe o distanta delimitata, iar cand trec de linia de sosire, trebuie sa sparga balonul dintre ei in pozitia in care sunt. Perechea care termina prima, castiga