| WanWan13 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste provocari pentru jocul Adevar si Provocare... Vreau niste provocari prin care jucatorii sa interactioneze intre ei ( in special baiat-fata) ...Nu vreau sa fie perversee. Cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Ii poti pune sa sarute pe obraz o alta persoana, sau pe buze. Ii mai poti pune sa isi faca declaratii de dragoste, sau sa spuna ce ii place cel mai mult sa o alta persoana.