| danny_5176 a întrebat:

Am si eu o dilema. am cunoscut recent o fata dintr-un oras apropiat de al meu prin intermediul chatului la conquiztador. imi place fffffffffffffff mult de ea insa pana acum nu ne-am intalnit. vorbim pe mess, iar ea ma cam ignora. intrand pe hi5 ul ei am vazut, acum cateva zile, o prietena de a ei, mai draguta ca prima, insa nu am cum sa intru in contact cu ea. si as vrea sa o cunosc. am lasat commuri la cateva poze insa nu a dat nici un semn, am lasat un comm la profil cu idul meu insa nu mi-a raspuns.
ce sa fac?
multumesc

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cica este un program/site de pe care poti afla de pe ce id de mess a fost facut profilul respectiv...cauta-l poate merge! mai incearca cu prietena asta a ta poate comunica si apoi trage-o de limba si vezi cine e prietena aia de pe hi5.succes!winking

| CosteaVlad a răspuns:

Ce sa faci?!
Pentru început du-te până la baie şi fă un duş rece, poate-ţi mai trec puţintel căldurile... big grin
Wake up!hee hee

| 16.laura.16 a răspuns:

Get a life!
Una adevarata!
Sunt multe fete frumoase cu care poti vorbi fata in fata!

| danny_5176 explică:

Britneyfan(blue boy), am incercat, nu mere

| danny_5176 explică:

Anda, cea din lista mea e o tipa foarte inchisa, nu da nici poze cu ea, nimic, sti cat m-am rugat de ea sa imi dae hi5-ul ei?

| danny_5176 explică:

Liza0o0, ma cam ignora...nu cred ca ii va parea foarte rau, insa, sunt un tip prea de treaba. simt ca s-ar simti jignita. si nu stiu ce sa fac. x(

| Liza0o0 a răspuns:

Pai nu prea e frumos din partea ta.Sa ii frangi inima cu PRIETENA EI?waiting

| Anda_9811 a răspuns:

Sincer? cand se intampla asa ceva orice fata te catalogheaza ca fiind ceva gen "hai frate, ce cocalar" sau" ce copil imatur, nehotarat etc"
propune-i tipei pe care o ai in lista sa faceti schimb de listelaughing si poate o gasesti pe cealalta fata. Nu cred ca va fi de acord...totusi poti incerca.

| Alex_4380 a răspuns:

Iao incet si vei reusi iti garantez